Naam De Karper Sportvisserij Nederland 
Postadres Postbus 91
Postcode en Plaats 4140 AB Leerdam
Website www.deksn.nl
E-mail info@deksn.nl
K.v.K. nummer 02070748
IBAN NL50 SNSB 0879 7917 80



Voorzitter Paul Hendrix voorzitter@deksn.nl
Secretaris Vacant secretaris@deksn.nl
Penningmeester
Jan van't Westeinde
penningmeester@deksn.nl
Commercie
Erik Marijnus
adverteren@deksn.nl
Beurzen Anton van de Lindeloof beurzen@deksn.nl
Regiocoördinator Paul Hendrix regios@deksn.nl
Jeugd Remco Akkermans jeugd@deksn.nl
De Karper Fred van Schaik redactie@deksn.nl
Administratie Liesbeth Caron administratie@deksn.nl
De KSN regio's Brabant brabant@deksn.nl
Fryslân fryslan@deksn.nl
Groningen-Drenthe groningendrenthe@deksn.nl
Limburg limburg@deksn.nl
Midden midden@deksn.nl
Noordwest noordwest@deksn.nl
Oost oost@deksn.nl
Rijnmond rijnmond@deksn.nl
Utrecht utrecht@deksn.nl
West west@deksn.nl
Zeeland zeeland@deksn.nl
Zwolle zwolle@deksn.nl













Contactformulier:

Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier: